Vizyon & Misyon

Müşterilerimizi uzun vadeli partnerlerimiz olarak görürüz. Bu yüzden müşteri memnuniyeti bizim birinci önceliğimizdir. Uzun yıllar boyunca süren ilişkilerin ardından, birçok müşterimizin aynı zamanda çok yakın dostlarımız haline gelmiş olması, bize bu hedefimizde şu ana kadar doğru yolda ilerlediğimizi düşündürmektedir.

"Kaliteli ürün üretmek" anlayışı çerçevesinde, ileri teknolojinin sağlamış olduğu imkanlar ve yeniliği hedefleyen dinamik kadromuz , bugün gerçekleştirmiş olduğumuz ve gelecekte de artacağına inandığımız başarılarımızın kaynağını oluşturmaktadır.
Toker Makina olarak; insana ve çevreye saygıyı, müşteri memnuniyetini, dürüstlük ve şeffaflığı, çalışanın mutluluğunu temel ilke edinerek ve de bu değerlere bağlı kalarak sektöründe lider ve öncü kuruluşlarından birisi olmayı hedeflemekteyiz.

Bu bağlamda;

Vizyonumuz: Çevreye ve insana saygılı, sürdürülebilir büyümeyi ilke edinerek yeniliklere açık olmak ve sektöre yönelik gelişmeleri takip ederek dünya pazarında da lider bir kurum olmak.

Misyonumuz : Müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak kaliteli uygun fiyatlı ürün imal veya tedarik etmek, teknolojik olanakları üst seviyede kullanmak, yeniliklere açık olmak, çalışanları ile mutlu bir aile tablosu oluşturmak, yasalara ve iş ahlakına riayet konusunda öncü olmak

Değerlerimiz;
Dürüstlük, şeffaflık ve güven,
Çevreye ve insana saygı,
Müşteri memnuniyeti,
Paydaşlarına değer yaratan,
Yaratıcılık ve farklılık,
Ortak çalışma ruhu,
Kaliteli hizmet,
Sürekli gelişim,
Topluma, doğal çevreye ve insanlığa yararlı olmak,
İnsana ve teknolojiye yatırım yapmak,
Çalışanlarını sürekli geliştirmek,
Güvenilir ürün üretmek ve müşterisine prestij kazandıran güvenilir şirket olmak.

Copyright - Toker Makina LTD. ŞTİ. - Tüm Hakları Saklıdır
Mermerciler San. Sitesi 3. Cad. No:5/1 Beylikdüzü / İSTANBUL - TÜRKİYE
Tel : +90 212 504 04 54
Mail: info@tokermakina.com
Export: export@tmgpower.com.tr